Окрилені Волею - розплідник
"Curlies On Wing"

Мої дорогі Антар та Ассоль!
Я назвала свій розплідник окрилені керлі.
Я хочу, щоб вони були окрилені моєю любов'ю, моєю мрією про успішний розвиток цієї породи в Україні.

Я знаю, не можна олюднювати своїх собак. Але ця дивовижна порода настільки інтелектуальна, що я не втомлююся дивуватися розуму цих собак. Ці собаки вмілі мисливці, тому що вміють приймати оригінальні самостійні рішення.

Ця порода трохи охоронці, вони тонко вловлюють настрій свого господаря. Я думаю, вони відчувають свою відповідальність за людей, яких вони люблять. Я теж відчуваю величезну відповідальність перед моїми дорогими Антаром і Ассоллю. Вони мої особливі керлі. Вони мене змінили.

Мій перший дуже особливий кучерявик Антар з'явився в моєму житті в 2007. Він перший український кучерявик і привезений з Россі, розплідник Парадигма. У родовіді Антара присутні краще лінії перших кучерявих ретріверів, привезених до Росії з Фінляндії, Caballus, Curlicue's, Kulteen. Завдяки йому я придбала багато друзів, які люблять і довгий час займаються цією породою.

Антар розширив моє коло спілкування з добрими людьми з усього світу. Ми з ним багато встигли та зуміли, ми з ним бували на виставках у різних країнах Європи, він чемпіон 13 європейських країн. Я щаслива, що мені вдалося побувати в Англії на виставці Crufts у Бірмінгемі. Антар талановитий мисливець, і я намагаюся, щоб він міг повністю реалізувати своє призначення як мисливець. Я закохалася у цю породу. І виникло моє бажання серйозно займатися цією породою.

І тоді до нашої родини прилетіла та оселилася дівчинка Керлі, сонячна Ассоль. Stormacre Blaze of Glory. Вона прибула до нас із Ангії, країни, де було виведено цю дивовижну породу. Дуже бешкетна ласкава, дуже самостійна. Ассоль є за характером зразок правильної доброзичливої поведінки ретрівера, справжня англійська леді, що може бути досягнуто лише правильною генетичною роботою. Вона зачарувала всю нашу сім'ю та підкорила серце Антара.

Антар і Ассоль як дві половинки серця, вони знайшли один одного, і вони підказали мені, як назвати свій розплідник. Я хочу, щоб цей розплідник був окрилений любов'ю, любов'ю до життя. Я вірю, Антар та Ассоль, вони окрилені доброю волею, і їм усміхнеться частка.

Людський оптимізм часто-густо пов'язаний з вірою, що все йде добре і далі буде тільки краще.
Завжди потрібно знайти в собі сили жити, розуміючи, наскільки світ і ми в ньому далекі від досконалості.
Якщо доля мені дозволить, я намагатимусь зберегти цю породу, зберегти її здоров'я, красу та самобутність.

© Culries on Wings