Подарунок волхвів, Blaze of Glory

Ось і здійснилося те, що здавалося нереальним для мене. Але справді, мрії збуваються, варто лише спробувати.

На Трійцю, 3 червня 2012 року, до Києва в нашу сім'ю прилетіла з Англії наша маленька сонячна принцеса Ассоль, коричнева керлюшка.

Це маленька, але відважна мандрівниця, гідно перенесла переліт з Лондона до Києва. Вона безвозвратно підкорила наші серця своїм неутомним веселим характером. Дивовижно! І я сподіваюся, це добрий знак для нас. Ассоль народилася 15 лютого 2012 року, на один день раніше і на 5 років пізніше Антара! Ми спостерігали, як вона росла, ставала сильнішою, гралася зі своїми братиками та сестричкою в далекій Англії, і вже відразу полюбили її, але всі боялися відштовхнути свою удачу.

Ассоль з'явилася в розпліднику Stormacre, в великій родині кучавих. Це порівняно молодий племінник за англійськими стандартами, близько 16 років. Мама Stormacre Леді Ларісса 15 лютого народила 7 керлів: 5 хлопчиків (3 чорних і 2 коричневих) та 2 довгоочікуваних дівчинки (1 чорна і 1 коричнева). Для нас це було як замовлення. Мама Лара має коричневий забарвлення, тому Кетрін і Луїза, власники племінника, дуже хотіли чорну дівчинку, а нам дісталася наша коричнева Солька.

Кетрін і Луїз, великі шанувальники рок-музиканта Джона Бон Джові, тому цуценят отримали імена за темою його пісень.

Нашу красуню вони назвали "Blaze of Glory" через білу пляму на грудях у нашої дівчинки. Ми всі сподіваємося, що вона виправдає своє ім'я. Велике спасибі Кетрін і Луїз за турботу та любов до всіх цуценят, за нашу лагідну дівчинку, за теплий прийом у їх гостинному будинку та за доставку в Лондон.

Ваша та наша Санні Ассоль забрала з собою краплю вашої любові, тому все буде добре. Батько Брайтмідоу Тімоті, чудовий чорний кобель, батько Ассоль живе у місіс Маргарет Бетт, в племінніку Келсмер.

Вона люб'язно запросила нас з донькою у гості перед від'їздом в Лондон. Показала нам своїх чудових собак, батька нашої дівчинки Тіму (Брайтмідоу Тімоті). До речі, у неї живе остання сука з відомого племінника Дерелін.

Вже понад 30 років пані Маргарет Бетт, експерт FCI і Cruft's, займається розведенням і популяризацією цієї дивовижної породи - кучавошерстних ретріверів. І не лише у себе в Англії, але і в багатьох країнах Європи.

Отже, тепер і наша принцеса Ассоль, завдяки їй, знайшла свій новий дім у Києві, в Україні. Удачі вам і велике спасибі!

© Culries on Wings